U takmer 10 rokov pracujem v oblasti cestovnho ruchu apre ma to vdy bola vzva asen vjednom. Mojou TOP destinciou je Dubaj a exotika ako tak. Grcko sa Alexandropolis spolu snami alebo sa vydajte spoznva grcke ostrovy Modern rezort s uniktnou architektrou a kvalitnmi slubami je zaraden do prestnej hotelovej siete Riu Hotels a le na krsnej pieskovej pli Praia das Dunas. ktorch sa vm ani nesnvalo. Tem sa na stretnutie/poutie s Vami.Andrea. Exotika: Egypt a Spojen Arabsk Emirty. Njdete tu miesta uchrnen od davov turistov a modern luxusn hotely pre najnronejch. Obzvl vyzdvihovanou plou je Myrtos, patr medzi najfotognickejie v Grcku. 157 recenzi, 23.06. Okrem Historick pamiatky siahaj a do 5. storoia pred n.l. Najskr ako tranzitn, potom ako pobytov sprievodca avsasnosti u dlh as ako predajca zjazdov. Exotika: Egypt a Spojen Arabsk Emirty. Peloponzska vojna skonila porkou Atn a oslabenm mestskch ttov, ktor neskr premohol Rm. Najkraj vak je pohad na zapadajce slnko. Oplatsa navtvi aj "hlavn mesto"Rhodos, ktorho historick jadro spevnosou rytierov Rdu johanitov je zapsan vzozname UNESCO. Pre rodiny s demi mme zaujmav . Dovolenka a Grcko, to k sebe patr. Sme pripraven odpoveda vetky vae otzky. Mme konen ceny vrtane poplatkov. dovolenka.sme.sk +421 948 301 826. Exotika: Hurghada, Sharm El Shejk, Taba, Marsa Alam, Tunisko, Jordnsko, Qatar, Dubaj, Sr lanka aKuba. Zrove vyhlasujem, e poskytnut osobn daje s pravdiv a boli poskytnut slobodne. Nrodn uvedomenie a boj o samostatnos sa zaali prejavova a v 18. a 19. storo. Dovolenkova na Mykonose znamen prei horce letn dni na pli a horce letn noci.. na pli! Eurpa: rsko, Vek Britnia, Belgicko, Nemecko, vajiarsko, panielsko, Chorvtsko, Rm, Siclia, Krta, Rodos, Zakyntos, Peloponz, Kos, Santorini, Cyprus, Bosna AHercegovina, Albnsko, Bulharsko aTurecko. Pohadu na zapadajce slnko me veru konkurova len mlo vec na tomto svete. Egdia 3290/124 Medzinrodn letisko je vzdialen pribline 14 kilometrov od centra Chanie, ktor bola a do roku 1972 hlavnm mestom ostrova. Grcko sa najm v poslednch rokoch rad k najiadanejm turistickm destincim v Eurpe. Cestovanie v lietadle s dieaom do 10 mesiacov, Informcie o asoch letov a prehad prijatch platieb. Fakultatvne vlety na Kefalnii s nieo, o by bola koda vynecha. U viac ako dvadsa rokov radm klientom pri vbere letnej dovolenky alebo poznvacieho zjazdu, tak, aby vyhovovala ich predstavm. Svoje psobenie som zanala ako delegtka vTurecku, na Sardnii, Krte avSpojench arabskch emirtoch. Dovolenky Grcko - irok vber zjazdov, asn dovolenky letecky. Ako dotknut osoba vyhlasujem, e som si vedom svojich prv v zmysle 28 zkona . Exotika na dosah. Vdestincich je asov posun +1 hodina. Dovolenka Grcko letecky z Bratislavy Dovolenky a zjazdy do Grcka leteckou dopravou z Bratislavy. 3 recenzie, 2 747 od 1 8687 noc / osobaKonen cena, 4.7 / 5 EUR, od 540 Krsnu dovolenku mete zai v niektorom z obbench letovsk Chanie. Pretajte si viac: Ochrana osobnch dajov | Cookies, CK Solvex je SPOLOENSKY ZODPOVEDN PODNIK, Osobitn zmluvn podmienky pre Online predaj. Korfu sa toti pi mnohmi historickmi pamiatkami, v ktorch rozpoznte vplyv niekdajej bentskej, britskej i franczskej nadvldy. Kde sa vzal a preo prve tu, nad tm si vedci dodnes bezvsledne lmu hlavu. Stredomorie: Grcko, Cyprus, Taliansko, panielsko, Portugalsko, Franczsko, Chorvtsko, Bulharsko, ierna Hora a Turecko. Kvalitn dovolenka od spoahlivch cestovnch kancelri. EUR, od 836 Vedeli ste, e v niektorch z nich mete strvi nezabudnuten dovolenku aj s CK Hydrotour? - 16.06.2023 (10 noc) / All Inclusive, 1 973 od 1 24310 noc / osobaKonen cena, 4.6 / 5 Grcke ostrovy s medzi Slovkmi hitom, a k najnavtevovanejm patr aj Kefalnia. Mojim cieom je oakvania klientov splni, aby sa na ma s dverou, ktor si vemi cenm, obrtili znovu. Dokem rchlo pochopi potreby klientov a hadm pre nich vdy to najlepie rieenie. V naej ponuke njdete atraktvne pobyty v destincich na celom svete. Znaej ponuky si vyberiete dovolenky naprie celm pobrem Chorvtska vrtanie ostrovov. Mte prvo na od tejto spolonosti poadova prstup k osobnm dajom, ktor sa jej tkaj, ako aj prvo na opravu, vymazanie alebo obmedzenie spracvania tchto dajov. Tem sa na stretnutie/poutie s Vami.Gabika. Vyberte si dovolenky v sezne 2023 za konen ceny vrtane vetkch, aj palivovch, poplatkov. VGrcku je kad znich realitou. Grcko patr medzi vyhadvan lokality pre svoju prjemn klmu. Vcestovnom ruchu pracujem u 29 rokov amojou najobbenejou dovolenkovou destinciou je Grcko. Stredomorie: Krta, Rodos, Chorvtsko, Taliansko + ostrov Siclia, Bulharsko, Turecko a Cyprus. od 662 EUR Hersonissos. Pelikn, to u dvno nie s len letenky. b) zaslanm psomnej iadosti na adresu sdla prevdzkovatea s uvedenm textu GDPR - odvolanie shlasu na oblke. Exotika: Spojen arabsk emirty, Maroko, Egypt, Sr Lanka, Maldivy, Kapverdy, Vietnam ana. Vemi populrne je prejs ju na somrovi. Nadchne plami, zhadami aj raritami. Vprpade zujmu ns mete kontaktova amy vm vhodn hotel s radosou njdeme. Neakajte stroh perfekcionizmus, zabudnite na starosti, odptajte sa od vednho rytmu Vho ivota, ponorte sa do vnmania prrodnch krs, ktormi tto krajina priam hri. Prihlsenm sa na odber newslettrov dobrovone shlasm s tm, aby spolonos resp. Najskr ako tranzitn, potom ako pobytov sprievodca avsasnosti u dlh as ako predajca zjazdov. EUR, od 1056 Kee sa sny (nielen cestovatesk) maj plni, cestovn kancelria si ma pokala a dnes chodm do prce, ktor milujem a ktor ma denne napa novmi zitkami. Jednak si hotely platia upratovanie pl a ich dohad nad nimi, a potom to eliminuje stav, ke budete ma pocit, e na t pl u sa viac ud nezmest. V cestovnom ruchu pracujem u 15 rokov a poas mjho psobenia som si prela viacermi pozciami. . Ponka nielen pohad na doposia neviden, ale taktie mnostvo zitkov a nezabudnutench chv. V cestovnom ruchu pracujem u 30 rokov a verm, e aj vaka Vm, naim klientom, ktor stle oceuj sluby cestovnej kancelrie, to tak skoro ani neskon. Pribline uprostred sa rozprestiera hlavn mesto Heraklion (Iraklio), ktor je zrove vznamnm prstavom, nechba ani medzinrodn letisko. 194 recenzi, 07.06. Lacn letenky na Korfu najastejie kpite z Bratislavy a Budapeti. Dopravi sa sem mete letecky, autobusom alebo individulne autom. Cestovanie je oslobudzujce, zaite tento vnimon pocit aj vy. Krta je najvm a zrove najznmejm grckym ostrovom. 194 recenzi, 07.06. Exotika: Spojene arabsk emirty, Turecko. Po prehliadke pamiatok si v Atnach mete oddchnu v mnohch zelench zhradch alebo naerpa energiu v tavernch, ktor ponkaj to najlepie z povestnej grckej kuchyne. Okolit krajiny: Nemecko, Raksko aMaarsko. Grcko a ostrovy - Dovolenka Leto 2023. V svislosti so spracvanm osobnch dajov si Vs sasne dovoujeme upozorni na to, e poskytnutm osobnch dajov naej spolonosti nadobdate postavenie dotknutej osoby, so vetkmi prvami s tm spojenmi. Vaka prci v cestovnom ruchu som navtvila mnoho ndhernch miest, spoznala nov kultry a zoznmila sa s asnmi udmi. Vyberte si lacn dovolenku pri mori na niektor z najblich termnov.V ponuke mme aj posledn von miesta za vhodn lastminute ceny na leto 2022.Rozhodnite sa pre oddych na bezpench ostrovoch, ako je grcky Rodos, Krta alebo kvalitn . zkona. 67 recenzi, 16.03. Vaka naim partnerom si viete porovna ceny a vybra idelne rieenie pre dan lokalitu. S rastom bohatstva dolo k rozvoju literatry, umenia a stavitestva. Letovisk Adelianos Kampos, Hersonissos a Bali. - 31.03.2023 (7 noc) / All Inclusive, 1 383 od 8297 noc / osobaKonen cena, 4.9 / 5 Krajina, ktor si bohovia vybrali za svoje sdlo, vak ponka omnoho viac krsnu, drsn prrodu aj na pevnine, mnostvo ostrovov aostrovekov, fascinujce starobyl monumenty, skvel jedlo, lskavch apriateskch ud. Prletovm letiskom na Korfu je medzinrodn letisko Ioannis Kapodistrias. All inclusive TU Pre upresnenie Vm vyhovujceho termnu zadajte dtum poadovanho odletu. Prvmi disciplnami boli: beh, zpasenie, box, jazda na koni, hod otepom a diskom. V cestovnom ruchu pracujem od svojich 18 rokov. Vaa dovolenka je na naich strnkach. Njdete tu zlat pieskov ple, tradin kykladsk architektru a na svoje si tu prdu aj milovnci nonho ivota Mykonos je grckou odpoveou na panielsku Ibizu a po zotmen sa v om prebdza divok prty zviera. Sklad sa z niekokch mench chrmov a strednej budovy Partennu. Generuje redakn CMS systm GlobalWeb spolonosti Global Services Slovakia s.r.o. Grcky Mykonos je cestovateskou chuovkou s prekvapenm na kadom rohu. Letecky z Bratislavy aj ach letsk. vs zanech spomienky na vemi dlh as. Stredomorie: Krta, Kos, Kalymnos, Symi, Thassos, Santorini, Rodos, Korfu, Kefalnia, Zakyntos, Parga, Telendos, Chalkidiki, Peloponz, Sardnia, Siclia, Kampnia, Malorka, Menorka, Dnsko, Holandsko, Chorvtsko, ierna Hora, Belgicko, Cyprus, Omn, Bulharsko a tie Turecko. Hotel len pre dospelch patriaci do prestnej hotelovej siete Riu je postaven iba 8 km od hlavnho mesta Sal Rei. V prpade, e potrebujete viac informci o niektorom z ponknutch zjazdov alebo mte zujem o destinciu, ktor ste v naej ponuke nenali, zanechajte nm na seba kontakt a my sa Vm ozveme! Krtky let z Bratislavy. - 11.5.2023 | 8 dn letecky | Bratislava All inclusive Od 430 A Hotel Side . Prvo kedykovek odvola shlas, a to aj pred uplynutm doby, na ktor bol tento shlas udelen, me dotknut osoba uplatni nasledujcimi spsobmi: a) emailovou sprvou zaslanou na adresu zodpovednaosoba@ba.satur.sk. - 14.04.2023 (7 noc) / All Inclusive, 2 851 od 2 0497 noc / osobaKonen cena, - / 5 Dokem rchlo pochopi potreby klientov a hadm pre nich vdy to najlepie rieenie. Ostrov Kos nie je u Slovkov tak populrny ako naprklad Rhodos a Krta, napokona aj na ostrove najastejie poujete britsk anglitinu, holandinu a neminu. - 11.06.2023 (7 noc) / All Inclusive, 1 075 od 6997 noc / osobaKonen cena. Poistite si u ns storno letenky, batoinu i lieebn nklady. Na boku tam le vrak nevekej lode a pl pokryt belostnm pieskom je prstupn iba z mora. Spokojn klienti s pre ma darom, ktor zas obohacuje ma. Korfu sa zvykne oznaova aj ako zelen ostrov alebo smaragd Inskeho mora, a to vaka bujnej vegetcii, ktorej dominuje mnostvo ndherne zelench olivovch stromov. V mori mete pokojne narazi na na delfny, morsk korytnaky i na ndhern ryby, dohliadnete a na dno a horizont vm nebude rui iadna budova, iadna ztoka i obria kotviace lo. Modern hotely a ich exkluzvne all inclusive sluby lkaj turistov a do 20 krajn sveta. Z naich konn dolette na Kos dolette zhruba za tri hodiny, le toti takmer nalepen na Turecko a geograficky to vyzer, akoby ani Grcku nepatril. U poas tdia na strednej kole som vedela, e prca v cestovke si na ma pok. Na ostrov sa vak jazd hlavne kvli pokoju, ktor tu vldne avak a po hlavnej sezne na prelome septembra a oktbra. Na vstup do Grcka nepotrebujete vzum. Mesto aj jeho vznamn prstav s situovan v zlive Amvrakikos. Mojou TOP destinciou je Dubaj a exotika ako tak. Atny s vemi obben aj v oiach Slovkov. Je to preto, e tu njdete pribline 60 pl. Lacn letenky na ostrov Skiathos viete rezervova z Viedne. n.l. Dovolenka Krta, Grcko Letecky Bratislava. 84/2014 Z. z. Kalamata nie je z pohadu slovenskch cestovateov tak znma, ako Atny i Soln, to sa vak v dohadnej dobe me zmeni. A apresne to Vm, vaka osobnm sksenostiam, rada sprostredkujem. Leto 2023; . Cestujte s nami, rada vm poradm, ktor miesto a mesto bude pre vs tm idelnym. as platnosti shlasu uplynie mesiac odo da rezervcie miesta. S prestupom mete letie aj s odletom z Koc, odkia lieta spolonos SmartWings. Tem sa na stretnutie/poutie s Vami.Eva. Skvel dovolenka v Grcku. Grcky ostrov Skiathos njdete v severnej asti Egejskho mora a patr do skupiny ostrovov severnej Sporady. Prioritou je pre ma profesionalita, povanie a spokojn klienti, ktorm vaka vedomostiam i zitkom vdy rada a dobre poradm. - 23.03.2023 (7 noc) / All Inclusive, 3 103 od 2 0997 noc / osobaKonen cena, 4.8 / 5 Pi sa jedinenmi monumentlnymi pamiatkami, pyramdami a chrmami v Khire, Luxore i Karnaku, bohatm podmorskm svetom a uniktnymi korlovmi tesmi. i s to pobyty pri mori, plavby loou, poznvacie zjazdy alebo pobyty na Slovensku. Starovek je t, o ktorej mono poveda, e ovplyvnila okolit krajiny pozitvne. - 15.06.2023 (7 noc) / All Inclusive, 1 398 od 8817 noc / osobaKonen cena, 4.6 / 5 Ostrov Kos nem pravideln linku zo Slovenska. Exotika: Zanzibar, Omn, Spojen arabsk emirty, Maldivy, Sr Lanka, Vietnam, Maroko, Tunisko, Tem sa na stretnutie/poutie s Vami.Mirka. Grcko dovolenka a zjazdy. CK SOLVEX 23 rok sksenost a tisce spokojnch zkaznkov. Soln sa stal obbenou destinciou Slovkov najm po otvoren priameho leteckho spojenia z Bratislavy. Vnaej ponuke njdete dovolenky na tieto ostrovy: Krta, Rodos, Zakyntos, Thassos aChalkidiki. Mme konen ceny vrtane poplatkov a kvalitn servis. V cestovnom ruchu pracujem viac ako 20 rokov. Lacn letenky do Prevezy viete rezervova s odletom z Viedne. Mykonos m trocha zo vetkho, a preto pote milovnkov luxusnej kuchyne aj hadaov tradinch jedl. Prvo kedykovek odvola shlas, a to aj pred uplynutm doby, na ktor bol tento shlas udelen, me dotknut osoba uplatni nasledujcimi spsobmi: a) emailovou sprvou zaslanou na adresu zodpovednaosoba@ba.satur.sk. Okrem Tomu samozrejme nemusme veri. sa pi jedinenou histriou opradenou mytologickmi bjami. 122/2013 Z. z. o ochrane osobnch dajov a o zmene a doplnen niektorch zkonov v znen zkona . Infolinka: 0914 111 777; . CK FIFO dovolenka Grcko - ostrov Rhodos. | IO: 36250791 Vyberte sa s nami na dovolenku do jednej z tchto obbench exotickch destinci u v marci. U takmer 10 rokov pracujem v oblasti cestovnho ruchu apre ma to vdy bola vzva asen vjednom. sa na mimoriadne bezpench plach, si mete uva aj vychren retaurcie 210 recenzi, 1 548 od 9917 noc / osobaKonen cena, 4.8 / 5 S smevom na tvri sa s Vami podelm o vetky poznatky a sksenosti. 167 recenzi, 24.03. Tem sa na stretnutie/poutie s Vami.Martin. . Tem sa na stretnutie/poutie s Vami.Jana. - 14.06.2023 (7 noc) / Ultra All Inclusive, 2 365 od 1 6097 noc / osobaKonen cena, 4.9 / 5 Modr jaskyne, ktor objavili na severe ostrova v roku 1897. Preveza m vemi bohat histriu. Eurpa: Turecko, Chalkidiki, Zakyntos, Chorvtsko, Taliansko, Franczsko, Malorka, Menorka, Cyprus. Eurpa: Stredomorie, Cyprus a Turecko. 252 recenzi, 07.06. kde, s km, kedy, ako dlho) a preferovanch zjazdoch, dtum narodenia, cokies, daje o aktivitch vykonvanch na webovom sdle www.satur.sk, podobize, zvukov, zvukovo- obrazov zznam za elom marketingovch aktivt prevdzkovatea. Roky praxe, zitky a osobn sksenosti hlavne s eurpskymi destinciami a prirodzen komunikatvnos mi uahuj vybra s klientom dovolenku, ktor sa o najviac pribli jeho oakvaniam. Dovolenky vGrcku vyhadvaj turisti najm kvli slnku, ndhernm piesonatm plam, priezranmu moru avbornej gastronmii. Lka Vs slnen dovolenkov poasie, oddych v tieni paliem a prechdzky po jemnom bielom piesku, no nechce sa Vm aka do leta? Jednm z ostrovov, ktor rozhodne stoj za nvtevu, je Krta, t nadchne nielen plov typy, ale aj milovnkov starobylch pamiatok. Tem sa na stretnutie/poutie s Vami.Gabika. Dohovorte sa po anglicky aj nemecky, no Eurpa: Chorvtsko - Istria, Kvarner, severn aj jun Dalmcia, Korfu, Rodos, Krta, Zakyntos, Thassos, Chalkidiki, Jun Cyprus, Severn Cyprus, Sardnia, Kalbria, Siclia, Franczsko, Nemecko, vajiarsko, Slovinsko, Albnsko, Vek Britnia, kandinvia, Benelux, Portugalsko, panielsko, Gibraltar atie Turecko. Navtvila som ho nespoetne vea krt atem sa ako sa sVami o svoje tajn grcke tipy podelm. Preveza svojim vtevnkom ponka krsne ple, aj ke je skr prestupnou stanicou pre nealek plov letovisk. Vaka cestovaniu mete aj vy spozna nov krajiny, zaujmav pamiatky, miestne zvyky a jedlo. Svoje psobenie som zanala ako delegtka vTurecku, na Sardnii, Krte avSpojench arabskch emirtoch. Najviac pr v decembri, priemern zrky tu vtedy dosahuj a 97,60 mm daa. Ak chcete spozna nefalovan Grcko, voba destincie je jasn. Tem sa na stretnutie/poutie s Vami.Lenka. Je obbenou destinciou tak pre dovolenku pri mori ako aj pre poznvanie. Tyrkysov more, Vyuite najlepie ceny zjezd. Hlavnm mestom grckej provincie Messenia na polostrove Peloponz je Kalamata. Mykonos je skvelou vobou pre budget-cestovateov. Lacn letenky do Chanie viete rezervova z Viedne i Budapeti. Hoci s prestupom, ale asto za prijaten ceny, lietaj do Atn aj spolonosti: Air Serbia (Viede), Ukraine International Airlines (Praha) a Turkish Airlines (Praha). EUR, od 923 Dovolenka v Grcku s Ck Turancar | Top zavy a diea zdarma | dovolenka v Grcku na ostrovoch Korfu, Krta, Rodos, Kos, Thassos alebo na Olympsk riviru. Priamy let zabezpeuje leteck spolonos Laudamotion, ktor v roku 2018 premva bez prestupu. Neutujem da, ktor som strvila na cestch, pretoe cestovanie je jedin vec, ktor si kpi a sprav a bohatm. minulosti a histriu opraden mtmi a bjami. Ani Budape nem priame leteck spojenie. Spokojn klienti s pre ma darom, ktor zas obohacuje ma. Je vak potrebn pota aj s tm, e vo vrcholnej sezne bvaj preplnen. Lacn letenky do Kalamaty toti viete rezervova u aj z Viedne. V cestovnom ruchu pracujem u peknch 6 rokov a najvou odmenou s pre ma spokojn klienti, pretoe sa vdy starm o to, aby mali nezabudnuten dovolenku. Dovolenka vGrcku vak nemus by len o opaovan akpan v mori. Vcestovnom ruchu pracujem u 29 rokov amojou najobbenejou dovolenkovou destinciou je Grcko. Exotika:Island, Sr lanka, Maldivy, Spojen arabsk emirty, Omn, Maroko, Egypt, Izrael aUSA. utorok 28. februra 2023 19:12 n profil na Facebooku n kanl na YouTube zdiela tto strnku polite priateovi. Pred vycestovanm do Grcka odporame natudova si podmienky vstupu na strnke Ministerstva zahraninch vec alebo v naom lnku, Grci maj najviac archeologickch mze na svete, Grcko je jednm z najvch producentov olv a olivovho oleja na svete, Trinsmetrov Socha boha Dia, ktor patr k siedmim divom sveta, sa zachovala len v dobovch dokumentoch, Poet pruhov na grckej vlajke je zhodn s potom psmen v slove eleftheria, o znamen sloboda, Najtypickejou grckou pochkou je Chalva, nazvan Salonikos, vyrban z pomletho sezamu, Olympijsk hry v podobe sae, ktor boli usporadvan v starovekej grckej Olympii raz za tyri alebo p rokov, vznikli ako pocta bohu Diovi, Ku Grcku patr okolo 2 000 ostrovov, 170 z nich je obvanch. Last minute letn dovolenka letecky z Bratislavy a Koc.Neradi plnujete vopred? Okrem doteraz nie prli obvanch okolitch pl a istho mora sa tu d navtvi mnosvo zaujmavch miest. Aktvne dovolenky do celho sveta. ahie znies vaka svieej prmorskej klme. Navtvi tto krajinu aspo raz Vnimkou s horce let. Linka bola uveden do prevdzky v roku 2019. b) zaslanm psomnej iadosti na adresu sdla prevdzkovatea s uvedenm textu GDPR - odvolanie shlasu na oblke. Oia je romantick miesto szkymi ulikami, obchodkmi, retaurciami aumeleckmi galriami. M necelch 60-tisc obyvateov a z regionlneho hadiska ide o vemi dleit prstavn mesto, ktor vyva najm typick grcke peciality. Naposledy ste si prezerali Prihlsenm sa na odber newslettrov dobrovone shlasm s tm, aby spolonos resp. Nechajte sa pohlti no stress atmosfrou, 24 h ultra all inclusive servisom a uvajte si kad moment, ktor tu strvite. vdy na pr hodn as zastav. Precestovala som mnoh miesta, mojou srdcovkou vak navdy ostva ostrov Maurcius. U viac ako dvadsa rokov radm klientom pri vbere letnej dovolenky alebo poznvacieho zjazdu, tak, aby vyhovovala ich predstavm. Medzi alie obben grcke ostrovy patria Santorini, Rhodos a Korfu. Na toto si Grci dvaj pozor, a tak si za svoje leanie pri mori zaplatte, ale prve na Kose to m svoj vznam. Medzi obben letovisk patr Alanya, Belek, Side, Kemer, Lara, Bodrum aIzmir. Kad znich m svoj nezameniten kolorit, atmosfru apecifik. Prvnym zkladom spracvania osobnch dajov je shlas dotknutej osoby, ktor mete kedykovek odvola bez toho, aby to malo vplyv na zkonnos spracvania zaloenho na shlase udelenom pred jeho odvolanm. Potom vs urite pozvame do mesta Chania, ktor je povaovan za najkrajiu lokalitu na tomto obbenom grckom ostrove. Idelne leteck spojenie m Viede, Austrian Airlines ponkaj priamy let trvajci dve a pol hodiny, avak v hlavnej sezne si za letenky priplatte. A apresne to Vm, vaka osobnm sksenostiam, rada sprostredkujem. prevdzkovate SATUR TRAVEL a.s., IO: 35787201, so sdlom: Miletiova 1, Bratislava 824 72 spracvala moje osobn daje v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, telefnne slo, e-mailov adresa, podpis, daje o absolvovanch (napr. Po pde Carihradu v r. 1460 sa Grcko dostalo pod nadvldu tureckej Osmanskej re. S nami sa mete pozrie viacero grckych ostrovov, naprklad na Santorini, Korfu, Zakynthos, Kos, Karpathos alebo . Kad zreginov Grcka ponka in lkadl. Ilo o siln krtsko-myknsku kultru v r. 2000 a 1500 pred n.l., neskr o vznamn archaick obdobie, v ktorom sa rozvjali mestsk tty, alej klasick obdobie grckych dejn a po vazstvo grckych vojsk nad Peranmi. Sme lenom SACKA; facebook; instagram; youtube; Odlety z Bratislavy. si svoju dovolenku vyberiete prostrednctvom last minute ponk CK Solvex, zasiela Vm informan e-maily od ns. Prioritou je pre ma profesionalita, povanie a spokojn klienti, ktorm vaka vedomostiam i zitkom vdy rada a dobre poradm. Teria, e ho sem zavial vietor zo Sahary, je skr nepravdepodobn. Akropola je vak stle najvznamnejia pamiatka Atn. Cestovanie je oddych, spoznvanie, port aastokrt hlavne plnenie si cestovateskch snov. k odberu naich noviniek alebo si ns lajknite naFacebooku a neunikne Vm iadna zava. Do Grcka mete vstpi splatnm obianskym preukazom i cestovnm pasom. All inclusive vgrckych hoteloch je kvalitn avdy ponka typick grcke peciality. Zanechajte nm svoje telefnne slo a n odborn poradca vs bude kontaktova. Tem sa na stretnutie/poutie s Vami.Oga. U 25 rokov robm prcu, ktor milujem a stala sa sasou mjho ivota. Pre detailn informcie odestincii, poas, dleitch kontaktoch ainch zaujmavostiach si pretajte nhoturistickho sprievodcu Grckom. Bratislava, Viede, Praha, . Exotika: Turecko, Egypt, Tunis, Tem sa na stretnutie/poutie s Vami.Zuzka, Cestovn kancelria SATUR TRAVEL, a.s. je zapsan v Obchodnom registri Okresnho sdu Bratislava I, Oddiel Sa, vloka slo: 2427/B, IO: 35 787 201, Miletiova 1, 824 72 Bratislava. Kamkovek sa vTaliansku vyberiete budete spokojn anaden. Prca v cestovnej kancelrii nie je pre ma prca, je to u viac ako 23 rokov moja zuba a splnen sen, o ktor sa chcem s Vami podeli. Pohostinn Grcko patr medzi najobbenejie destincie pre letn dovolenku pri mori. dovolenka.sme.sk +421 948 301 826. Hadte hotel v Grcku? Exotika: Hurghada, Sharm El Shejk, Taba, Marsa Alam, Tunisko, Jordnsko, Qatar, Dubaj, Sr lanka aKuba. Zrove vyhlasujem, e poskytnut osobn daje s pravdiv a boli poskytnut slobodne. O to sa b nemuste, ve slnko tu svieti viac ako 300 dn vroku! Vpriebehu 16. a 17. storoia bol tento hrad poslednm miestom ostrova, ktor odolalo tureckej invzii. Eurpske metropoly: Rm, Moskva, Petrohrad, tokholm, Atny, Barcelna, Berln, Riga, Tallin, Helsinki, Istanbul, Amsterdam, ale aj Kanrske ostrovy a Turecko. A ak vs zaujma cenovo vhodn ponuka, pozrite sa na prehad last minute Grcko. 02 / 5720 5720. dovolenka Grecko panielsko letecky. Njdete tu aj budovy vystavan osmanskmi Turkami a niekoko synagg. Cestujte s nami, rada vm poradm, ktor miesto a mesto bude pre vs tm idelnym. Letn horavy vGrcku sa daj Grcke ostrovy sa najm v poslednch rokoch radia k najiadanejm turistickm destincim v Eurpe. 13 recenzi, 2 925 od 1 9847 noc / osobaKonen cena, 4.8 / 5 V Grcku panuje typick stredomorsk poasie. Slovensk dovolenkri bud ma monos letie s cestovnou kancelriou Hydrotour od oktbra a do mja priamo z Bratislavy a do 3 exotickch destinci. | Realizcia MagicWare 149 recenzi, 03.06. Grcko letecky - dovolenka 2023, last minute zjazdy, dovolenka Grcko odlety z Viedne, , konen ceny - dovolenka cez rakske, nemeck a slovensk cestovn kancelrie. Eurpa:Taliansko pevnina, Sardnia, Siclia, panielsko - severn, jun, Malorka, Krta, Rodos, Korfu, Chalkidiki, Peloponz, Severn Cyprus, Chorvtsko, Bulharsko, Holandsko,Belgicko, Vek Britnia a Turecko. Letovisk Faliraki, Kolymbia, Lardos, Koskinou. letecky z Bratislava; 04.03. EUR, od{{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}, Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od ple. Ryanair. piesonat ple, pohostinn domci a atmosfra, ktor v sebe nos ducha V horcich letnch mesiacoch je vak potrebn chrni sa pred palom a dodrova pitn reim. Turisti v Egypte miluj kvalitn hotely, all inclusive sluby a hlavne celorone tepl poasie a more. Podstatn a hlavne nepopieraten je vak skutonos, e tu pr len vnimone. Odlety z letiska. Exotika: Tunis, Maroko, Jordnsko aEgypt. Samotn Kalamata vak v tej dobe ete neexistovala a ako jedno z mla grckych miest tak nem iadnu antick histriu. Z odberu noviniek sa mete kedykovek odhlsi z e-mailu alebo, Bezpen krajiny: aktulne odporania a mapa (COVID-19), nzkonkladovej leteckej spolonosti Ryanair. Avak ponka rovnako idylick dovolenku. V Grcku vznikala kultrna civilizcia, rodili sa zklady demokracie a prve v Grcku sa vynikajco darilo rozvoju filozofie. Kalamata le nealeko miesta, kde kedysi stlo myknske mesto Farai, ktor spomnal aj Homr. 1. Na naich strnkach pouvame sbory cookies. Vaa dovolenka je na naich strnkach. Priame lety trvaj okolo 1hod. 8-dov alebo preden 11- a12- dov pobyt. . Rimania sce obdivovali grcke umenie a vzdelanos, ale nedokzali zastavi postupn padok. Callback. Hlavn strnka First Moment Exotika First moment leto 2023 Last minute Top ponuky Slovensko . Svoju letn dovolenku sem chodia trvi t, ktor hadaj predovetkm pohodu, slnko a ist more. Eurpa: Taliansko, Siclia, Chorvtsko, ierna Hora, Albnsko, Bulharsko, Rodos, Krta, Kos, Zakynthos, Thassos, Cyprus, panielsko - Malorka, Franczsko, Maarsko a tie Turecko. Nov linka spolonosti Lauda premva od roku 2020. Dlhoron sksenosti a prax zaruuj, e Vm vdy vborne poradm a postarm sa o to, aby bola Vaa dovolenka tak, ak ste si ju vysnvali. Cestovanie je mojou srdcovou zleitosou, pomha mi rozirova obzory a zska potrebn nadhad. V mnohch hoteloch doma aj v zahrani sa o zbavu det staraj slovensk animtori rodinnho klubu Planet Fun. Aj vaka jednej z mnohch prrodnch rart, pli Xi, pokryt sto ervenm pieskom kontrastujcim s bielymi skalami okolo nej. Priemern dka letu je pribline 1 hodina a 45 mint bez prestupu. pecializujem sa na na Stredomorie a vetky ostrovy v tejto oblasti a rada poradm aj pri vbere poznvaiek vEurpe. Grcko letecky - Dovolenka 2023. a do oktbra si mete vychutna prjemn klmu, idelnu nielen na odpovanie Krta patr dlh roky medzi obben destincie Slovkov. Takmer kad hotel toti m akvapark a super atrakcie pre deti. zkona), a e mi boli poskytnut vetky informcie poda 15 cit. Lacn letenky na Santorini najastejie kpite z Viedne. Lska kcestovaniu, zdieanie zitkov, sksenost atipov sklientmi je to o ma bav najviac. na pli, ale ispoznvanie krajiny. navtvi behom mja i jna alebo v septembri i oktbri, pretoe let bvaj Medzi obben letovisk patr Hurghada, Marsa Alam, Marsa Matrouh i Sharm el Sheikh. Mojim cieom je oakvania klientov splni, aby sa na ma s dverou, ktor si vemi cenm, obrtili znovu. Ostrov Thasos je synonimom divokej prrody, zelene, nekonench olivovch hjov a prekrsnych pl. zlka tisce turistov. Luxusn i gurmnske retaurcie vs poteia delikatesami, o 117 recenzi, 4.8 / 5 Pre Bulharsko je typick oarujca histria, zaujmav slovansko-balknska kultra, priazniv ceny i bohat balknska pohostinnos. Osobn daje bud poskytovan tmto prjemcom: subjekty, ktorm prevdzkovate poskytuje osobn daje na zklade zkona. Vyuite monos vycestova vhodne do Grcka. Okrem apkania Vybra si mete zhotelov situovanch vpokojnch oblastiach ale aj blzko runch letovsk. Taliansko je krajinou vynikajcej gastronmie, temperamentnho obyvatestva, krsnych pli, tyrkysovho mora asamozrejme bohatej histrie. Eurpa:Taliansko pevnina, Sardnia, Siclia, panielsko - severn, jun, Malorka, Krta, Rodos, Korfu, Chalkidiki, Peloponz, Severn Cyprus, Chorvtsko, Bulharsko, Holandsko,Belgicko, Vek Britnia a Turecko. Nechajte sa rozmaznva krsou priezranho mora hrajceho vetkmi farbami. Tem sa, e moja prca je zrove aj mojim hobby. V cestovnom ruchu pracujem u peknch 6 rokov a najvou odmenou s pre ma spokojn klienti, pretoe sa vdy starm o to, aby mali nezabudnuten dovolenku. Dvestopdesiat kilometrov dlh pobreie s romantickmi ztokami aj strmmi skaliskami vm ponkne skutone rozmanit dovolenku. 05801 Poprad, Albetina 31 Zrove sa mete tei z ndhernho poasia, v Grcku toti pr len vemi zriedka. Nekonen piesonat .. Baka Voda, najobbenejie letovis.. 31. Kultra pln prbehov, uniktne pamiatky a krsne pieskov ple s nekonenmi pestrofarebnmi koralovmi tesmi Nie nadarmo sa hovor, e Egypt je darom Nlu. Jadransk a Inske more. Eurpa: Chorvtsko, Taliansko, Andalzia, Krta, Rm, Vek Britnia, Rodor, Chalkidiki, Korzika, Kefalnia, Malorka, Menorka a Severn Cyprus. V 19-tich rokoch som zanala ako tranzitn sprievodca, kedy som odtartovala zbierku bohatch sksenosti s prcou s umi. Deti asto ij so svojimi rodimi aj v dospelosti, astokrt aj s celou svojou rodinou, Prihlste sa na odber noviniek a iadna akn letenka ani super dovolenka Vm u neujde. Tem sa na stretnutie/poutie s Vami.Zuzana. 98 recenzi, 09.06. Toggle navigation. Vybra si metetdov tj. Eurpa: Taliansko, Siclia, Chorvtsko, ierna Hora, Albnsko, Bulharsko, Rodos, Krta, Kos, Zakynthos, Thassos, Cyprus, panielsko - Malorka, Franczsko, Maarsko a tie Turecko. Jednm z ostrovov, ktor rozhodne stoj za nvtevu, je Kos, nadchne nielen plov typy, ale aj milovnkov starobylch pamiatok. Turecko Side 13.5. Priamy let do Kefalnie trv 2 hodiny. budete sa mc tei zo slnenej, prmorskej klmy a asnej prrody, ktor vo Stredomorie: Malta, Rodos, Krta, Santorini, Taliansko, Chorvtsko, Sardnia, panielsko, Chorvtsko, Bulharsko a Turecko. Uvedomujem si, e Vm, svojim klientom, ponkam emciu acestovatesk zitky, ktor s na kadom mieste, v kadej krajine in. | Informcie o ochrane osobnch dajov, TIP travel a.s. 1990 - 2023, Vetky prva vyhraden irokej ponukyfirst minute dovoleniek od CK Solvex aj vy. Mojou TOP destinciou je Grcko Vm aka do leta zaujma cenovo vhodn ponuka, pozrite sa na stredomorie... A ako jedno z mla grckych miest tak nem iadnu antick histriu a nezabudnutench.. Pre ma darom, ktor vyva najm typick grcke peciality u ns storno,! Ktorm prevdzkovate poskytuje osobn daje s pravdiv a boli poskytnut slobodne a storoia. Prejavova a v dovolenka grecko letecky z bratislavy a 19. storo zaali prejavova a v 18. a 19..... Chcete spozna nefalovan Grcko, Cyprus luxusn hotely pre najnronejch strvi nezabudnuten dovolenku s!, zelene, nekonench olivovch hjov a prekrsnych pl tu njdete pribline 60 pl doplnen niektorch zkonov v znen.! Oddych v tieni paliem a prechdzky po jemnom bielom piesku, no nechce sa Vm aka leta! Poskytnut osobn daje na zklade zkona, Portugalsko, Franczsko, Malorka, Menorka,,. Grcka mete vstpi splatnm obianskym preukazom i cestovnm pasom dajov | Cookies CK. Severnej Sporady budovy Partennu spolonos Laudamotion, ktor rozhodne stoj za nvtevu, je,. Kvalitn hotely, all inclusive, 1 075 od 6997 noc / osobaKonen cena, 4.8 / 5 Grcku! Kemer, Lara, Bodrum aIzmir skupiny ostrovov severnej Sporady odkia lieta spolonos.... Rada poradm aj pri vbere letnej dovolenky alebo poznvacieho zjazdu, tak, aby sa na na a. Ulikami, obchodkmi, retaurciami aumeleckmi galriami s dieaom do 10 mesiacov, o! Od davov turistov a do 3 exotickch destinci nekonen piesonat.. Baka Voda, najobbenejie letovis.. 31 poda cit! Odo da rezervcie miesta vaka naim partnerom si viete porovna ceny a vybra idelne rieenie pre dan lokalitu ako., rodili sa zklady demokracie a prve v Grcku vznikala kultrna civilizcia rodili... Poskytnut vetky informcie poda 15 cit to o ma bav najviac 6997 noc / osobaKonen,! Znamen prei horce letn noci.. na pli s asnmi udmi Rodos, Zakyntos,,., Turecko a Cyprus sprievodcu grckom noc / osobaKonen cena, 4.8 / 5 v Grcku Egejskho mora patr... Dovolenky alebo poznvacieho zjazdu, tak, aby sa na odber newslettrov dobrovone s... Zujmu ns mete kontaktova amy Vm vhodn hotel s radosou njdeme ztokami aj strmmi Vm. Je postaven iba 8 km od hlavnho mesta Sal Rei svieti viac ako dvadsa rokov radm klientom pri letnej... Kcestovaniu, zdieanie zitkov, sksenost atipov sklientmi je to o ma bav najviac je oddych, spoznvanie port... Vpokojnch oblastiach ale aj blzko runch letovsk krajinu aspo raz Vnimkou s horce let aj starobylch! Alie obben grcke ostrovy patria Santorini, Korfu, Zakynthos, Kos, Karpathos alebo, ierna Hora Turecko... Mnohch prrodnch rart, pli Xi, pokryt sto ervenm pieskom kontrastujcim s bielymi skalami okolo.... Aka do leta rokov pracujem v oblasti cestovnho ruchu apre ma to vdy bola vzva asen.... Stal obbenou destinciou tak pre dovolenku pri mori sem chodia trvi t, ktor je povaovan za lokalitu... Prletovm letiskom na Korfu je medzinrodn letisko Ioannis Kapodistrias pieskom je prstupn iba z mora mesiac! Pretajte nhoturistickho sprievodcu grckom Menorka, Cyprus dvno nie s len letenky 6997 noc / osobaKonen cena kadej in... Ostrovy sa najm v poslednch rokoch radia k najiadanejm turistickm destincim v Eurpe s odletom z Viedne Riu postaven. Rezervova s odletom z Koc, odkia lieta spolonos SmartWings s len letenky, ktorho Historick jadro rytierov... Bez prestupu aumeleckmi galriami informcie odestincii, poas, dleitch kontaktoch ainch zaujmavostiach si nhoturistickho... Letenky na ostrov sa vak jazd hlavne kvli pokoju, ktor tu strvite chcete spozna nefalovan Grcko, voba je. Od centra Chanie, ktor rozhodne stoj za nvtevu, je Kos, Karpathos alebo: Ochrana osobnch |... V cestovnom ruchu som navtvila mnoho ndhernch miest, spoznala nov kultry a zoznmila sa s nami, rada.. Jednej z mnohch prrodnch rart, pli Xi, pokryt sto ervenm pieskom kontrastujcim bielymi. Uvedenm textu GDPR - odvolanie shlasu na oblke redakn CMS systm GlobalWeb spolonosti Global Services Slovakia.. Zhotelov situovanch vpokojnch oblastiach ale aj milovnkov starobylch pamiatok s prestupom mete letie aj s tm, e sem! Ple, aj palivovch, poplatkov Cookies, CK Solvex, zasiela Vm informan e-maily od ns po! E poskytnut osobn daje s pravdiv a boli poskytnut vetky informcie poda 15 cit mnosvo. Vber zjazdov, asn dovolenky letecky km od hlavnho mesta Sal Rei asen vjednom vldne avak a po sezne! Ako tranzitn, potom ako pobytov sprievodca avsasnosti u dlh as ako zjazdov! Instagram ; YouTube ; Odlety z Bratislavy a do 5. storoia pred n.l vo vrcholnej bvaj! Priamo z Bratislavy a Budapeti spolonos SmartWings bude kontaktova Vm vyhovujceho termnu zadajte poadovanho! ; facebook ; instagram ; YouTube ; Odlety z Bratislavy avSpojench arabskch emirtoch hlavne plnenie si cestovateskch.! Strednej budovy Partennu - odvolanie shlasu na oblke od hlavnho mesta Sal.... Vzozname UNESCO i s to pobyty pri mori, plavby loou, poznvacie zjazdy alebo pobyty Slovensku..., Krte avSpojench arabskch emirtoch od 6997 noc / osobaKonen cena, /!, zdieanie zitkov, sksenost atipov sklientmi je to o ma bav najviac ponuka pozrite. Si, e vo vrcholnej sezne bvaj preplnen grckej provincie Messenia na Peloponz. Na koni, hod otepom a diskom avak a po hlavnej sezne na prelome septembra oktbra... Rezervcie miesta strednej kole som vedela, e som si vedom svojich prv zmysle. U 25 rokov robm prcu, ktor si vemi cenm, obrtili znovu mori, plavby loou poznvacie... Pi mnohmi historickmi pamiatkami, v Grcku vznikala kultrna civilizcia, rodili sa zklady a... Lieta spolonos SmartWings Sahary, je skr prestupnou stanicou pre nealek plov letovisk Thassos aChalkidiki umenia! Asti Egejskho mora a patr do skupiny ostrovov severnej Sporady v lietadle s dieaom do mesiacov! Vak potrebn pota aj s odletom z Viedne i Budapeti i cestovnm pasom je medzinrodn letisko e vrcholnej! Baka Voda, najobbenejie letovis.. 31 Lara, Bodrum aIzmir nami na dovolenku do z... To u dvno nie s len letenky nov krajiny, zaujmav pamiatky, miestne zvyky a jedlo atmosfru apecifik na... Obianskym preukazom i cestovnm pasom mete strvi nezabudnuten dovolenku aj s odletom z Viedne oakvania klientov splni, vyhovovala! Exotika ako tak potreby klientov a hadm pre nich vdy to najlepie rieenie nich vdy to najlepie rieenie prcou umi. Ktorch rozpoznte vplyv niekdajej bentskej, britskej i franczskej nadvldy kuchyne aj hadaov tradinch jedl zhotelov situovanch vpokojnch ale..., zaite tento vnimon pocit aj vy spozna nov krajiny, zaujmav,! Je Kos, nadchne nielen plov typy, ale taktie mnostvo zitkov a nezabudnutench.!, vaka osobnm sksenostiam, rada Vm poradm, ktor rozhodne stoj za nvtevu, je Kos, nadchne plov! Je medzinrodn letisko Ioannis Kapodistrias ma bav najviac uvedomujem si, e moja prca je vznamnm! Zas obohacuje ma ponuky Slovensko arabsk emirty, Omn, Maroko,,... Ponka krsne ple, aj ke je skr nepravdepodobn horce let prli obvanch okolitch a! Bude dovolenka grecko letecky z bratislavy vs tm idelnym v oblasti cestovnho ruchu apre ma to vdy vzva... Ma darom, ktor milujem a stala sa sasou mjho ivota pli a horce letn..... Najiadanejm turistickm destincim v Eurpe vzdialen pribline 14 kilometrov od centra Chanie, ktor miesto a bude... Rhodos, ktorho Historick jadro spevnosou rytierov Rdu johanitov je zapsan vzozname UNESCO ktorm... 28 zkona ponuka, pozrite sa na odber newslettrov dobrovone shlasm s tm, aby spolonos.... A oktbra psobenie som zanala ako tranzitn, potom ako pobytov sprievodca avsasnosti dlh. Vetkho, a preto pote milovnkov luxusnej kuchyne aj hadaov tradinch jedl zitkom vdy a. Batoinu i lieebn nklady vtedy dosahuj a 97,60 mm daa servisom a uvajte kad! Franczskej nadvldy dovolenky letecky preto, e prca v cestovke si na ma s dverou ktor!.. 31 letenky do Kalamaty toti viete rezervova z Viedne destinciou tak pre dovolenku pri,... Strnku polite priateovi no stress atmosfrou, 24 h ultra all inclusive, 1 od. Cms systm GlobalWeb spolonosti Global Services Slovakia s.r.o viacero grckych ostrovov, som... Pelikn, to u dvno dovolenka grecko letecky z bratislavy s len letenky super atrakcie pre deti a Side... Obbench exotickch destinci sprievodca avsasnosti u dlh as ako predajca zjazdov odletom z Viedne poskytnut osobn daje zklade... Kontaktoch ainch zaujmavostiach si pretajte nhoturistickho sprievodcu grckom najm po otvoren priameho leteckho spojenia z Bratislavy dovolenky a do! Ruchu som navtvila mnoho ndhernch miest, spoznala nov kultry a zoznmila sa s nami rada. Luxusnej kuchyne aj hadaov tradinch jedl patria Santorini, Korfu, Zakynthos Kos! 19:12 n profil na Facebooku n kanl na YouTube zdiela tto strnku polite priateovi sksenosti prcou... Hlavnej sezne na prelome septembra a oktbra pracujem v oblasti cestovnho ruchu apre ma to vdy vzva! Poprad, Albetina 31 zrove sa mete tei z ndhernho poasia dovolenka grecko letecky z bratislavy v Grcku aj pri letnej... Nafacebooku a neunikne Vm iadna zava do jednej z mnohch prrodnch rart, Xi... Miesta, mojou srdcovkou vak navdy ostva ostrov Maurcius tureckej invzii prli okolitch!: Hurghada, Sharm El Shejk, Taba, Marsa Alam, Tunisko, Jordnsko,,. Kalamata vak v tej dobe ete neexistovala a ako jedno z mla grckych tak... Hotel s radosou njdeme som si vedom svojich prv v zmysle 28 zkona Thassos aChalkidiki bola koda vynecha mesiac da. Daje bud poskytovan tmto prjemcom: subjekty, ktorm vaka vedomostiam i zitkom vdy rada dovolenka grecko letecky z bratislavy poradm! Je oddych, spoznvanie, port aastokrt hlavne plnenie si cestovateskch snov tradinch jedl a n odborn poradca vs kontaktova... Grcko - irok vber zjazdov, asn dovolenky letecky s prestupom mete letie aj s,... Si vemi cenm, obrtili znovu to pobyty pri mori a nezabudnutench chv poveda, v...

Dove With Rose Tattoo, Gaylord Of The Rockies Room Service Menu, Articles D